Služby naší společnosti

Oblasti, se kterými vám rádi pomůžeme...

Stlačený vzduch a vakuum

Společnost APEK Praha s.r.o. se od svého založení specializovala zejména na problematiku stlačeného vzduchu. Nyní společnost zajišťuje komplexní dodávky nových kompresorových a vakuových stanic, ale i rekonstrukce a rozšíření stávajících strojoven.

Detail služby

Chlazení

Zdroje o rozvody chladící vody se dnes vyskytují ve většině průmyslových objektů.    Společnost APEK Praha s.r.o. zajišťuje jak nové aplikace, tak i úpravy, rekonstrukce a rozšíření stávajících chladicích systémů a to od poradenské činnosti a zpracování prováděcí projektové dokumentace až po vlastní dodávky a montáže.

Detail služby

Potrubní systém Transair

S příchodem potrubního systému Transair v roce 2000 do České republiky, začala naše firma tento produkt aktivně nabízet a využívat při montážích rozvodů stlačeného vzduchu. Tak jak se postupně zvedají nároky na kvalitu stlačeného vzduchu, tak také narůstá počet firem, ve kterých je tento systém instalován. Již dlouhodobě je naše firma největším distributorem potrubního systému Transair v České republice.

Detail služby

Čistírny odpadních vod

Naše společnost se aktivně podílela na přípravě a vybudování jediných 4 hloubkových ČOV (systém DEEP SHAFT) v České republice, pro které jsme zajišťovali zprvu unikátní systém využití stlačeného vzduchu pro pohon vlastní šachty a při dalších instalacích i dodávky kompletního technologického zařízení ČOV – hrubé předčištění, čerpací stanice, aktivace, aerace, chemické hospodářství. Dále jsme se podíleli na výstavbě průmyslové ČOV s anaerobním reaktorem pro produkci bioplynu, který používal pro pohon kogenerační jednotky.

Detail služby

Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme