Chlazení

Zdroje o rozvody chladící vody se dnes vyskytují ve většině průmyslových objektů.    Společnost Apek Praha s.r.o. zajišťuje jak nové aplikace tak i úpravy, rekonstrukce a rozšíření stávajících chladících systémů a to od poradenské činnosti a zpracování prováděcí projektové dokumentace až po vlastní dodávky a montáže.

 

Podle požadavků zákazníka navrhujeme otevřené chladící okruhy s mikrověží, uzavřené chladící systémy v klasickém provedení nebo s využitím free-coolingu. Nezbytnou součástí se stává úprava doplňovací vody ( filtrace, změkčení, dávkování inhibitorů příp. odželeznění ).

Nejčastěji nabízíme potrubní rozvody v provedení plast typu PP ( PA příp. PE zejména do venkovního prostředí ) nebo  ocel tř. 11 resp. 17 (nerez) , ale opět lze využít moderní rozebiratelný hliníkový systém Legris – pro průmyslovou vodu. Na požádání jsme připraveni Vám zpracovat cenovou kalkulaci pro dvě či více variant řešení.

Nedílnou součástí našich dodávek jsou stavební a tlakové zkoušky, hydraulické zaregulování systému, zaškolení obsluhy a  předání veškeré potřebné dokumentace, atestů a osvědčení.

 

 

 

Nejste si jisti? Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme